Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3

ProfCom, s.r.o.

Firma ProfCom, s.r.o. je distributorem a dodavatelem konektorové techniky, elektro-mechanických a elektronických dílů, komponentů pro automatizaci, fotovoltaiku, LED osvětlení a s tím spojených služeb.

Havlíčkova 822, Kolín

Ing. Jiří Havránek, CSc

Nabídka protipožárních zpěňovatelných těsnicích pásek a vodou ředitelných nátěrových hmot. Poskytování poradenství v oboru chemie.

K Raškovci 1360, Kolín

MANVER s.r.o.

Dodáváme fitinky, hydrauliku a šroubení Parker Ermeto, EATON Walterscheid, nerez šroubení, manometry, příchytky trubek, hydraulické hadice a trubky, zátky metrické, trubkové, kuželové a magnetické, šrouby, talířové pružiny Mubea. Vyrábíme šroubení MANVER dle ČSN a DIN.

Hellichova 1096, Pečky

Rento, spol. s r.o.

Naše firma Vám nabízí: prodej a renovaci tonerů a ink. náplní, prodej a servis tiskáren, dále prodáváme skartovače, řezačky papíru, laminovače, vše pro vazbu, opravujeme psací stroje a registrační pokladny, prodáváme papírenský spotřební materiál

Husovo nám. 123, Kolín

ATC Kolín - Vladimír Kadlec - Jan Kraus AQUA-THERMO-CENTRUM

Firma nabízí kompletní sortiment v oboru vody a topení.

Havířská 537, Kolín

Granz Kolín, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem chladírenské a klimatizační techniky, topení a solárních systémů.

Havlíčkova 231, Kolín

KLATT - Svět OOPP

Obchodní společnost KLATT s.r.o. byla založena v roce 1995, patří k předním dodavatelům osobních ochranných pomůcek v ČR. Podstatnou část dodávan...

K Dílnám 684, Kolín

KLIMASTAR, s.r.o.

Společnost se zabývá realizací průmyslového chlazení strojírenských technologií, dodává technologii chlazení vody, chlazení průmyslových kapalin...

Smetanova 764, Kolín

FALKOM s.r.o.

Z hlavních činností, nabízených naší firmou, uvádíme pro Vaši orientaci následující: finální dodávky kotelen teplovodních, horkovodních a parn...

U Křižovatky 608, Kolín

Požární technika KOMET

Předmětem činnosti firmy jsou celkové opravy požárních vozidel, tzn. opravy účelových nástaveb, ale i podvozkových částí, včetně motorů. Firma...

Petra Bezruče 1031, Pečky

STARÝ & SEMRÁD

Zabýváme se prodejem manipulační techniky (nové, repasované, použité). Dále provádíme servis vysokozdvižných vozíků různých značek. Rozsah prací - běžná údržba, střední oprava, celková repase. Zajišťujeme prodej náhradních dílů pro Vaši manipulační techniku.

Poďousy 18, Bečváry

Schüring Česká republika, spol. s r.o.

Společnost se zabývá velkoobchodním prodejem kování, zámků, klik, pantů a dalšího příslušenství pro výrobu plastových oken a dveří. Prodává kompletní strojní vybavení pro výrobu plastových oken. Od nejjednodušších strojů až po nářezová obráběcí centra.

Na Louži 2, Ovčáry

Josef Olexa - TOLEX manipulační technika

Nabízíme: OPRAVY-SERVIS-PRODEJ-VÝKUP-KOMISE-PRONÁJEM-LEASING vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky všech značek.

Tři Dvory

Petr Drahokoupil - Prodej dopravní a manipulační techniky

Firma se zaměřuje na výkup a prodej manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků (DESTA, BALKANCAR a další)a paletových vozíků. Dále se zabýváme prodejem náhradních dílů. Zajišťujeme také servis vysokozdvižných vozíků včetně technických prohlídek a poradenství.

Poděbradova 193, Žiželice

BARTÁK MF, s.r.o.

BARTÁK MF působí na českém trhu již od roku 1993 a od počátku své činnosti se věnuje prodeji a servisu strojů firem: Massey Ferguson, Tecnoma, Amazo...

Velké Chvalovice 1, Pečky

Vobosystém, s.r.o.

Společnost nabízí prodej a servis zemědělských strojů. Zemědělské a komunální služby. Půjčovna zemědělských a komunálních strojů, prodej náhradních dílů, disky na zahraniční a tuzemské stroje, kultivační kola, pneumatiky od malých rozměrů až po velkorozměrové pneumatiky.

Na Pile 427, Uhlířské Janovice

Geotek, spol. s r.o.

Výroba, prodej, projekce a poradenství - chladicí technika, zařízení pro chlazení kapalin, technologie pro chladírny a mrazírny, speciální aplikace c...

Kolínská 44, Starý Kolín

MILVIT-úpravny vody

Provádíme veškeré služby v oblasti úpravy vody pro pitné i technické účely, odborné poradenské a konzultační činnosti, rozbory vody, návrhy řešení, dodávky a montáže filtračních zařízení, komplexní záruční a pozáruční servis.

, Malotice

Zebra, s.r.o.

Prodej kancelářských potřeb a vybavení.

Havlíčkova 52, Zásmuky

Leky, s.r.o.

Zaměřujeme se především na výrobu skleněných vitrín, prodejních pultů, kuchyní, vestavěných skříní a dalšího doplňkového nábytku. Pro tru...

Milčice

NAKO Kolín s.r.o.

Firma NAKO byla založena v roce 1991. Původně jsme se zabývali prodejem kvalitního nářadí pro řemeslníky. Odtud název NAřadí KOlín. Odtud jsme se ...

Havířská 333, Kolín

CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o.

Společnost CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o. se představuje jako profesionální firma poskytující všestranné služby v oblasti zabezpečení objektů a slaboproudých instalací. Nabízíme

Václavské náměstí 31, Nová Ves

Jan Kyjovský - Voky

Nabídka zahradní, farmářské a komunální techniky.

Havlíčkova 261, Kolín

Frikol, spol. s r.o.

Nabídka klimatizací, chladicích a mrazicích boxů.

Plynárenská 833, Kolín

Rockwell Automation Services, s.r.o.

Nabídka aplikace řídicích a informačních systémů, dodávka průmyslových datových sítí, software pro vizualizaci a pro úroveň řízení technologických procesů.

Havlíčkova 822, Kolín

Mgr. Alice Tejkalová-vysavače

Nabídka vysavačů zvířecích exkrementů, listí a odpadků. Vysavače jsou vybaveny dvoutaktním motorem Kawasaki.

Za Dvorem 119, Kolín

Jiří Syřínek-chladící boxy

Poskytnutí montáže chladicích a mrazicích boxů z polyuretanových panelů, izolace staveb pomocí PUR panelů, obrábění kovů, zámečnické a svářečské práce.

Na Kamenci 268, Ovčáry

Miroslava Halamová-papírnické zboží

Nabídka papírnického zboží, školních potřeb a omalovánek.

Zličská 1364, Kolín

Zenga, s.r.o.

Poskytujeme měniče a kombinované měniče napětí, solární panely a střešní tašky.

Kutnohorská 54, Kolín

Water Live Bohemia, s.r.o.

Nabídka a montáž filtračních zařízení na pitnou vodu pro domácnost.

Nebovidy

Colognia press, a.s.

Nabídka samolepicích etiket, etiket bez tisku, termoetiket, print etiket a čárových kódů. Nabídka tisku malých sérií a malonákladového tisku.

Havlíčkova 844, Kolín

ControlTech, s.r.o.

Dovoz výrobků pro průmyslovou automatizaci, od tlačítek, relé, stykačů přes řídicí systémy až po CNC od firmy Rockwell Automation.

Třídvorská 1371, Kolín

ZÁVLAHY - AGF

Vlastní instalace profi zavlažování zahrad zákazníkem. Podstatné snížení nákladů na realizaci.

Jaselská 177, Kolín

Racioterm, s.r.o.

Nabízíme výměníkové stanice, parní regulační havarijní ventily, odvaděče kondenzátu, separátory vlhkosti, filtry, tepelná čerpadla.

Jirečkova 449, Kolín

MANVER s.r.o. (pobočka Pečky)

Dodáváme fitinky, hydrauliku a šroubení Parker Ermeto, EATON Walterscheid, nerez šroubení, manometry, příchytky trubek, hydraulické hadice a trubky, zátky metrické a magnetické, šrouby, talířové pružiny Mubea. Vyrábíme šroubení MANVER dle ČSN a DIN.

Chvalovická 982, Pečky

Roman Košvanec-chladící boxy

Nabídka chladících a mrazících boxů.

Na Magistrále 744, Kolín

René Hofman-úklidové stroje

Nabídka úklidových strojů.

Boženy Němcové 1052, Kolín

PEK - TK, s.r.o.

Distribuce chladicí a mrazicí techniky.

Klejnarská 153, Kolín

Kolmek, spol. s r.o.

Nabídka vybavení pro supermarkety, velkokuchyně a bistra.

Plynárenská 671, Kolín

Jaromír Hynčica-hydraulické systémy

Nabídka a montáž hydraulických systémů na tahače a nákladní auta všech značek a kompresorů pro přepravu sypkých hmot a kapalin.

K Vinici 325, Kolín

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?